מוקד מכירות מטרו 9930*

אולם תצוגה

  אופנועי שטח וכביש קוואסאקי

  קצת על קוואסאקי

  קוואסאקי (KAWASAKI) הוא מותג יפני מוביל בתחומים רבים: אופנועים מכל הסוגים, רכבי פנאי, רכבי שטח, טרקטורי משא ואופנועי ים. כל כלי הרכב של החברה מתאפיינים בביצועים מרשימים, בטיחות גבוהה ואמינות רבה, ומעניקים לבעליהם אינספור רגעים של סיפוק ופאן.
   
  אופנועי קוואסאקי – איכות ללא תחרות
   
  כל אופנוע של קוואסאקי הוא ערובה לאיכות ללא תחרות, בין אם מדובר על אופנוע כביש, אופנוע שטח, אופנוע ספורט או אופנוע רב תכליתי. דגמים מרשימים במיוחד של אופנועים הם Z650 הספורטיבי הקליל, אופנוע הסופר ספורט Ninja ZX10, חיית השטח האגדית ה- KX, ה-VERSYS 650 שמצטיין גם בעיר, גם בדרכים בין עירוניות וגם כשהוא יורד מהכבישים, והאפשרויות עוד רבות, מרהיבות עין ומלהיבות מאוד.
   
  אופנועי ים, פנאי ושטח – למקסימום אדרנלין
   
  קוואסאקי שולטת גם בים, עם אופנועי ים דוגמת ה-ULTRA310 LX שמוכיח שעוצמה ומהירות לא באים על חשבון יציבות אלא להפך. הכלי מיועד לעד 3 רוכבים, שזוכים לחוויות סוחפות ולתחושת ריחוף אמיתית על הגלים. בקטגוריית רכבי הפנאי תמצאו גם את ה-TERYX – טרקטורון חזק, יעיל, בעל כושר תמרון גבוה ולא פחות חשוב, מהנה.
   
  מיול וטרקטור משא – להשלים כל משימה ביעילות מרבית
   
  מחפשים טרקטור משא שהוא סוס עבודה אמיתי? לקוואסאקי יש מספר אופציות עבורכם, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. בכל מקרה תזכו לטרקטור משא (Mule) בעל רמת עבירות מרבית, כושר נשיאה וכושר גרירה מרשימים ועמידות לאורך שנים רבות.
   
  החיבור המוצלח עם מטרו מוטור
   
  היבואנית של דגמי קוואסאקי לארץ היא מטרו מוטור, החברה המובילה בישראל בתחום האופנועים ורכבי העבודה, השטח והפנאי. על-מנת לאפשר לכל אחד להגיע לאופנוע שתמיד חשק בו, לרכב הפנאי האולטימטיבי עבורו או לבחור טרקטור משא יעיל, מציעה מטרו תנאי מימון נוחים במיוחד: פריסה לעד 36 תשלומים, מימון חוץ בנקאי (בשיעור של עד 100% מסכום הקנייה!) וטרייד אין במחירים הוגנים. למטרו גם רשת ארצית של 36 מרכזי שירות מקצועיים להפליא, בהתאם לדרישות המחמירות של קוואסאקי.

  מגזין קוואסאקי