מוקד מכירות מטרו 9930*

אופנועים לילדים

אופנוע שטח לילדים

אופנועים לילדים

בחירת אופנועים לילדים מחייבת אחריות רבה: דרישה אחת שעליה אי אפשר להתפשר בשום פנים ואופן היא מקסימום בטיחות. דרישה שנייה היא התאמה מושלמת, הן לממדי הגוף ולתנוחת הרכיבה והן לאופן הרכיבה. דרישה שלישית היא ביצועים שיאפשרו לילדים לפתח את היכולות שלהם ולהביא אותן לידי ביטוי מלא, ודרישה רביעית היא עמידות ואמינות - כך שהאופנוע יספק לילד/ה שלל חוויות חיוביות לאורך שנים, גם בשימוש אינטנסיבי. קוואסאקי KX85 וקוואסאקי KX65 הם אופנועים לילדים אשר מבוססים על תכנון מוקפד במיוחד. בתוספת בקרת האיכות המחמירה של החברה היפנית המובילה התוצאה היא אופנוע אקסטרים שגם שומר על הילדים וגם הופך אותם לחיות שטח מיומנות.

 

אופנועי שטח לילדים שיודעים מה נכון עבורם

 
קוואסאקי מתמחה מזה שנים רבות בייצור אופנועים לילדים, ושני הדגמים העכשוויים - KX65 ו- KX85- הם תוצר של ניסיון עשיר וטכנולוגיות מתקדמות.
ה- KX65אידיאלי לבני (ובנות) ה-8-11 - בזכות מנוע 2 פעימות, 6 הילוכים, צמיגי 14 אינץ' (קדמי) ו-12 אינץ' (אחורי), מתלה קדמי מזלג טלסקופי ושני בלמי דיסק. ה- KX85הוא אופנוע מוטוקרוס מושלם למתחילים, עם צמיגי 19 אינץ' (קדמי) ו-16 אינץ' (אחורי), מתלה קדמי מזלג טלסקופי הפוך ושני בלמי דיסק גם כן.
בנוסף מדובר בשני דגמי אופנועים לילדים שמצטיינים גם בהיבט האסתטי - ובסך הכל אין ילד שלא ישמח לרכב על אחד מהם.
 


מרכזי שירות מקצועיים בפריסה ארצית רחבה

 
מטרו מוטור היא מקום מושלם לחפש בו אופנוע שטח לילדים. החברה, שהינה היבואנית הגדולה ביותר בארץ בשוק הדו-גלגלי, מציעה מגוון רחב מאוד של אופנועי שטח למכירה לרבות אופנועים לילדים, אופנוע 125 מומלץ לרכיבה דו שימושית, דגמי קוואסאקי המרשימים ביותר ועוד. כל אופנוע חדש שנרכש דרך מטרו מוטור זוכה למעטפת שירות מקצועית במיוחד, בפריסה ארצית רחבה, כך שניתן להפיק ממנו מקסימום תועלת לטווח ארוך. תנאי מימון נוחים מאפשרים לכל אחד ואחת לקנות אופנוע בתשלומים רבים או באמצעות מימון חוץ בנקאי - ולספק לילדים חוויות מעצימות ומלהיבות במיוחד