מוקד מכירות מטרו 9930*

אופנועי ים

אופנוע ים

אופנועי ים

הים הוא אחד ממקומות הבילוי האהובים עלינו ביותר - עם אופנועי ים החוויה הופכת למלהיבה עוד יותר, ובמיוחד אם נבחר ה-ULTRA 310LX של קוואסאקי. הכלי האולטימטיבי של החברה היפנית המוערכת מספק מקסימום אדרנלין במקסימום בטיחות, והוא האופציה המושלמת גם לרוכבים מנוסים וגם למי שרק מתחילים לגלות את הקסם שטמון בריחוף על הגלים.
 

אופנועי ים עוצמה חסרת פשרות

המרכיב החשוב ביותר של אופנוע ים הוא באופן טבעי המנוע. ה-ULTRA 310LX מגיע עם 310 כוחות סוס ב-7,500 סיבובים לדקה, ועם מומנט של 23.7 קג"מ, והתוצאה: ביצועים מסחררי חושים ועוצמה מרגשת.
במיוחד מצטיין המדחס וגם שסתום המצערת האלקטרוני תורם למיצוי הפוטנציאל ולניצול המושלם של הכוח שמייצר המנוע. הרכיבה על אופנוע הים היפהפה יציבה מאוד, גם כשהים שקט וגם כשהגלים גבוהים יותר, וההיגוי מדויק מאפשר שליטה מלאה בכלי האינטנסיבי.

 

חוויית משתמש אולטימטיבית

האולטרה 310 הוא אופנוע ים מומלץ לא "רק" בגלל הנתונים הטכניים המרשימים, אלא גם בזכות חוויית המשתמש שהוא מייצר. מערכת סאונד משוכללת מאפשרת לרוכבים ליהנות ממוזיקה באיכות של מועדון גם בין הגלים וכשהרוח מכה בפנים, בתא המרווח תוכלו לאחסן פריטים שונים שתרצו שיהיו אתכם על האופנוע והמראה המרהיב ימשוך אליכם שלל מבטי הערכה וגם קנאה - בקיצור, כל מה שצריך כדי להיכנס למים עם חיוך רחב ולצאת מהם עם חיוך עוד יותר גדול.

 

קוואסאקי - עשרות שנים של חדשנות ואמינות

קוואסאקי תעשיות הוקמה כבר ב-1896. מנועים לאופנועים היא מייצרת מאז 1949, ואילו אופנועי ים התווספו לפסי הייצור של החברה היפנית בשנות ה-70 של המאה הקודמת. לאורך כל השנים קוואסאקי היא שם נרדף לחדשנות ולאמינות. מצד אחד מושקעים משאבים רבים במחקר ובפיתוח, והתוצאה היא ניצול מיטבי של טכנולוגיות רלוונטיות. מצד שני, בטיחות היא תחום שעליו אין פשרות, וכשמוסיפים למשוואה את העבודה המצוינת של מחלקת העיצוב מקבלים אופנוע ים משתלם מאוד.

 

מחיר אטרקטיבי ומימון נוח

בדומה לקוואסאקי, גם מטרו מוטור היא מותג ותיק ומוביל - גם מבחינת היקף היבוא לארץ של אופנועי ים (וגם אופנועי כביש ושטח, קטנועים, טרקטורונים ועוד), וגם מבחינת השירות ללקוחות. כל דגם שתרצו - ה-ULTRA של קוואסאקי, אופנוע ים ימאהה וכו' - תוכלו לרכוש במספר רב של תשלומים וגם בעזרת מימון חוץ בנקאי נוח. יתרון נוסף שלנו הוא מרכזי השירות המצוינים שאמונים על טיפולים באופנועי הים השונים ועל תחזוקתם ברמה הגבוהה ביותר שיש.