מוקד מכירות מטרו 9930*

Urban Cruiser

אופנוע קאסטום

אופנוע קאסטום

כשמחפשים אופנוע קאסטום עם אישיות, אופנוע כבד שהוא לא כמו כולם אלא מתנהג אחרת ומרגיש אחרת, עולה מיד האופציה של קוואסאקי וולקן 650S. ההגדרה הרשמית שלו היא קרוזר, אבל כבר אחרי סיבוב קצר על הוולקן מגלים שבמקרה שלו המילים פחות משמעותיות, התחושות הן שמתבלטות - ואין פלא שכל מי שרוכב עליו מאוהב בו.


מנוע גמיש ומדויק, צריכת דלק חסכונית


המנוע של VULCAN 650 S הוא מנוע ER6 בעל 2 צילינדרים מקבילים, עם 61 כוחות סוס. מנוע הטווין מתאפיין בפעולה חרישית, ובפרט עבור אופנוע קאסטום, כך שהרכיבה שקטה ונינוחה. תכונה בולטת נוספת של המנוע היא גמישות, כך שגם כשהסל"דים עולים ועולים הוא עובד מעולה. צריכת דלק יעילה הופכת את הוולקן גם לאופנוע כביש משתלם במיוחד.


עיצוב שמושך אליו מבטים מכל עבר

אופנוע קאסטום הוא תמיד כלי רכב שמושך תשומת לב - ועם הוולקן 650S לא תפסיקו לקבל מחמאות. המהנדסים של קוואסאקי הקדישו מחשבה רבה לכל פרט, וגם המעצבים של החברה היפנית המובילה הביאו לידי ביטוי יכולות גבוהות במיוחד. מרכז הכובד הנמוך והמבנה של הוולקן מייצרים תנוחה רכיבה נינוחה, שנשמרת גם במהירויות גבוהות. עוד כדאי לדעת שלמרות הנוכחות המשמעותית של הדגם המרשים, המשקל שלו הוא בסך הכל 225 ק"ג.


אופנוע קאסטום תשומת לב לכל פרט ופרט

בלמים רגישים (קדמי דיסק 300 מ"מ, אחורי דיסק 250 מ"מ), מערכת ABS והיגוי קליל משלימים אופנוע כבד שקל לשלוט בו וכיף לרכב עליו, גם בעיר וגם מחוצה לה.
על-מנת להבטיח התאמה מושלמת לכל אחד ולכל אחת מאפשרת קוואסאקי בחירה בין 2 סוגים של מושבים, האחד קרוב אל מיכל הדלק והשני מרווח יותר, עבור רוכבים גבוהי קומה. גם את הכידון והרגליות ניתן לכוונן, כך שהתוצאה היא תמיד תנוחה נוחה ונטולת מאמץ.


מטרו מוטור תנאי מימון נוחים - כל אחד וכל אחת יכולים ליהנות מאופנוע משובח במיוחד


בכל קניית אופנוע חדש, משובח ככל שיהיה, עולה גם שאלת העלות. מטרו מוטור, היבואנית הגדולה ביותר בישראל של אופנועים וקטנועים, שמה לה למטרה להציע כל אופנוע למכירה בתנאי מימון נוחים במיוחד - כדי שכל אחד יוכל ליהנות מדגם האידיאלי עבורו (או עבורה, כמובן). את הוולקן 650S תוכלו לקנות על בסיס טרייד אין הוגן מאוד, בעזרת מימון חוץ בנקאי נוח ועוד אופציה היא רכישת אופנוע בתשלומים. הצוותים המקצועיים באולמות התצוגה שלנו אמונים על מתן ייעוץ והכוונה מתוך יושרה מלאה וניסיון עשיר, ומרכזי השירות הפזורים בכל הארץ מבטיחים תחזוקה מוקפדת לכל דגמי קוואסאקי - הרווח שלכם הוא מקסימום תועלת במשך שנים רבות.