מוקד מכירות מטרו 9930*

מרכזי שירות

מרכזי שירות ומפיצים מורשים

קוואסאקי היא חברה מגוונת במיוחד: המותג מוכר בעיקר בזכות האופנועים המעולים שלו בכל הקטגוריות, אבל גם אופנועי הים, רכבי השטח, הטרקטורונים וטרקטורי המשא מתוצרתו מתאפיינים באיכות ללא פשרות. על-מנת להבטיח מקסימום ביצועים לאורך זמן, חשוב להקפיד על טיפולים לאופנוע או לכלי הרכב במוסך אופנועים מקצועי במיוחד - באחד ממרכזי השירות של מטרו מוטור.

ניסיון נרחב, ציוד מתקדם


מוסך אופנועים, רכבי שטח וטרקטורי משא שמחויב לשירות האיכותי ביותר האפשרי חייב להעסיק אנשי מקצוע בעלי ניסיון נרחב בטיפול בכל סוגי כלי הרכב הנ"ל. בנוסף נדרשת היכרות מעמיקה עם כל דגם של קוואסאקי - בין אם זהו אופנוע, אופנוע ים, טרקטורון, רכב שטח או טרקטור משא.
מרכיב נוסף ברמת השירות יוצאת הדופן הוא הציוד המתקדם שמאפשר אבחון מדויק, זיהוי מהיר של כל תקלה ומענה מושלם בכל מצב ולכל צורך. כמובילת התחום הדו גלגלי בישראל, מטרו מוטור מקפידה שכל טיפול לאופנוע יתבצע באופן מוקפד ועם מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט, ובאופן דומה גם כל טיפול לטרקטורון, טרקטור ושאר הכלים של קוואסאקי מתנהל ברמה גבוהה במיוחד.

מוסך אופנועים בפריסה ארצית רחבה


חלק בלתי נפרד מהשירות המעולה של מוסך אופנועים הוא הזמינות המלאה והנגישות המרבית. רשת מרכזי השירות ואולמות התצוגה של מטרו מוטור פרוסים לאורכה ולרוחבה של ישראל, כך שכל אחד וכל אחת יכולים למצוא מוסך אופנועים במקום שנוח וקל להם להגיע אליו.
על-מנת להקל עוד יותר על בעלי קוואסאקי מכל הסוגים אנחנו מציעים שירות הובלה של הרכב והחזרתו אליכם, וכן שירות מוניות חינמי ממרכזי השירות בכפר סבא ובתל אביב ליעדים סמוכים.

הזמנת טיפול לאופנוע בקלות ובמהירות דרך האתר


כדי לחסוך זמן יקר תוכלו להזמין כל טיפול לרכבי שטח, אופנועים, טרקטורים וטרקטורונים דרך האתר. בדף של כל מרכז שירות שמציע טיפולים לאופנועים ולשאר כלי הרכב תמצאו את האופציה "הזמן טיפול" - לחיצה עליה מאפשרת לכם למלא טופס ובו פרטי כלי הרכב, מהות הטיפול הדרוש והמועד הנוח ביותר מבחינתכם (יום ושעה). בדרך זו תוכלו להגיע למרכז השירות המתאים לכם בדיוק בזמן האופטימלי וליהנות מרמת השירות המרשימה של מטרו מוטור.