מוקד מכירות מטרו 9930*

אודות

קוואסאקי

אופנוע למכירה קוואסאקי
מאז הוקמה חטיבת המנועים והרכבים ב- 1960, קוואסאקי מתגאה בכל מוצר שיוצא מדלת המפעלים. בין אם אלו אופנועי הספורט המובילים את הדרך ממשפחת הנינג'ה, מוצרי השטח והעבודה עם הכוח העצום והטהור או אופנועי הים החדשניים. מוצרי קוואסאקי נחשבים פורצי דרך טכנולוגיים ומייצרים תקדימים אין ספור בתעשיית הרכב והמנוע שבה הם משתלבים.
 
סוד ההצלחה של קוואסאקי הוא ביצירת מוצרים בהם העיצוב והביצועים משתלבים בהרמוניה על מנת למסור ללקוח מוצרים מאוזנים, איכותיים ואמינים. שילוב כל מרכיבי הייצור והאיכות הגימור נראים ומורגשים לכל עין.
 
בקטגוריית כלי הרכב הדו גלגליים מצטיינת קוואסאקי בכל תחום: אם אתם מחפשים אופנוע שטח שיהפוך אתכם לאלופים, אתם מוזמנים להכיר את ה-KX250F. אם על הכוונת אופנוע ספורט, מוזמנים להתלבט בין ZZR1400 שמכונה הטיל הירוק בזכות הביצועים המסעירים שלו לבין Ninja H2 שמציג אבולוציה מרשימה של אופנועי על. אופנועי כביש? לבחירתכם VULCAN650 S, VERSYS1000 הדו-שימושי ועוד – וזהו רק חלק קטן מהדגמים המלהיבים והמרהיבים של המותג היפני האיכותי.
 
גם בים קוואסאקי שולטת – בזכות  ULTRA310LX: אופנוע ים חזק, מהיר ויציב להפליא גם כשאתם מרגישים שהכלי מרחף על הגלים. לכל מי שאוהב לרכב על אופנועי ים עוצמתיים ולהרגיש את האדרנלין משתולל בכל הגוף, זהו דגם שחובה לקחת לרכיבת מבחן. תחומים נוספים שבהם החברה היפנית מובילה את עולם כלי הרכב הם טרקטורי משא (מיולים) ורכבי עבודה.
 
השם קוואסאקי מייצג חדשנות טכנולוגית פורצת גבולות עם מוצרי איכות ליום יום, לעבודה ולבילוי. החברה מקפידה בתשומת לב מרבית על נושאים של שימור הסביבה והאנושות.
 
במאה השנים האחרונות, החברה יצרה בסיס מוצק של ידע טכנולוגי והנדסי כמותג מוביל בעולם. כעת, החברה ממשיכה להוביל את קידום הטכנולוגיה והאנושות.

היסטוריה

חברת קוואסאקי תעשיות (Kawasaki heavy industries) נוסדה בשנת 1878 כחברה לייצור ספינות. כיום היא קונגלומרט יפני ענקי המייצר מגוון מוצרים לתעשיית הספנות, התעופה, הרכבות והתחבורה, תעשיית הכרייה ועוד.

במלחמת העולם הראשונה ייצרה החברה מטוסים לצבא היפני וזאת לאחר שבתחילת אותה מאה קוואסאקי החלה לבנות גם רכבות.  ביפן שלאחר מלחמת העולם השנייה התעורר הצורך לכלי תחבורה זול לרכישה ולתפעול. מתוך הצורך הזה ובהשראת ההיסטוריה הארוכה של החברה הוקמה חטיבת הרכבים והמנועים של קוואסאקי. האופנוע הראשון של החטיבה ה-B8 הוצג כאופנוע רחוב בתחילת 1960.

 

בשנות ה–70 של המאה ה-20 החטיבה החלה לייצר גם אופנועי ים והציגה לעולם את הג'ט סקי האישי. מפעל הייצור שנפתח בארה"ב בסוף העשור העיר את הצורך בכלי פנאי, תפעול ושטח. בשנת 1981 קוואסאקי הוסיפה לקו המוצרים שלה את הטרקטורון הראשון, KLT200 בעל שלושת הגלגלים. עם התפתחות הקונספט של רכבי שירות תפעוליים - קוואסאקי היתה היצרנית היפנית הראשונה לשוק את רכב השירות שלה תחת המותג MULE. עבור אלה שמחפשים תכלית כפולה - לעבודה ולכיף ומשחק, קוואסאקי מציעה את רכב ה Teryx 750 4x4.

 

 

החטיבה מהווה 10% מהפעילות השנתית של החברה האם. נכון להיום מייצרת ומשווקת חטיבת המנועים, הרכבים ואופנועים של קוואסאקי  את המגוון הרחב ביותר של רכבי פנאי, שטח ועבודה, אופנועים וקטנועים, רכבי עבודה תפעוליים, טרקטורונים ואופנועי ים. אם אתם אוהבי פאן ואקסטרים תמצאו משהו עבורכם.