מוקד מכירות מטרו 9930*

רכבי שטח SBS

קוואסאקי רכב שטח, פנאי ואופנועי ים

קוואסאקי רכב שטח, פנאי ואופנועי ים

השם קוואסאקי (KAWASAKI) מבטיח חדשנות, אמינות, בטיחות ללא פשרות וכיף, המון כיף. למותג ניסיון עשיר בייצור כלים שמיועדים לחובבי ספורט האקסטרים, ובפרט מצטיינים בכך אופנועי הים, הפנאי ורכבי השטח שלה.
 

מי רוצה להיות מלך הים?

את אופנועי קוואסאקי ניתן לראות, ולהתפעל מהם, בכל מקום – כולל בים: אופנועי ים של החברה היפנית החדשנית יוצרים חוויות מלהיבות עם אדרנלין שלא מפסיק לזרום וריגושים אקסטרימיים להפליא. במיוחד כדאי להכיר את JET SKI Ultra 310LX: מנוע 1,498 סמ"ק, 4 צילינדרים, 310 כוחות סוס, היגוי אלקטרוני חכם שמקנה יציבות גם במהירויות גבוהות, עיצוב אגרסיבי, טנק דלק של 78 ליטר, מקום לעד 3 רוכבים ופוטנציאל לכיף אינסופי.
 

באגי רכב שטח שהופך כל עבודה לכיף

קוואסאקי מציעה מגוון רחב של רכבי שטח. כל דגם באגי  - רכב שטח, מוכיח שיעילות לא בהכרח באה על חשבון ההנאה, אלא להפך. דוגמה מצוינת היא רכב שטח TERYX – באגי חולות חזק, יציב, בטיחותי (כולל מסגרת עליונה), בעל כושר נשיאה מרשים, תגובת מצערת משודרגת ורמת עבירות גבוהה בכל שטח. בקיצור סוס עבודה שתרצו לרכב עליו גם כשאין משימות לבצע. ה-TERYX מיועד לשני רוכבים.
 

השילוב המשתלם של מטרו וקוואסאקי

היבואנית של קוואסאקי בישראל היא מטרו – החברה מספר אחת בארץ בתחום רכבי השטח, רכבי פנאי ורכבים לספורט אקסטרים מסוגים שונים. למי שמחפש אופנועי ים או BUGGY מציעה מטרו תנאי רכישה נוחים במיוחד, כולל אפשרות לפרוס את התשלום על פני 36 חודשים ועוד אופציה היא קבלת מימון חוץ בנקאי מלא. הליווי המקצועי של מטרו נמשך גם לאחר השלמת הקנייה, עם רשת ארצית של מרכזי שירות שמבטיחים לכם מקסימום תועלת ומקסימום פאן מכל אופנוע ים ומכל באגי לאורך שנים רבות.

מגזין קוואסאקי

אופנוע קוואסאקי - סוכנות אופנועים

קצת על קוואסאקי - Kawasaki

מאז הוקמה חטיבת המנועים והרכבים ב-1960, סוכנות אופנועים קוואסאקי  - Kawasaki מתגאה בכל מוצר שיוצא מדלת המפעלים. בין אם אלו לספורט המובילים את הדרך ממשפחת הנינג'ה, מוצרי השטח והעבודה עם הכוח העצום והטהור או אופנועי הים החדשניים. מוצרי קוואסאקי נחשבים פורצי דרך טכנולוגיים ומייצרים תקדימים אין ספור בתעשיית הרכב והמנוע שבה הם משתלבים.
סוד ההצלחה של קוואסאקי הוא ביצירת מוצרים בהם העיצוב והביצועים משתלבים בהרמוניה על מנת למסור ללקוח מוצרים מאוזנים, איכותיים ואמינים.