מוקד מכירות מטרו 9930*

מבצעים

מבצעים בקוואסאקי

קוואסאקי (KAWASAKI) הוא המותג המוביל בארץ, ואחד הבולטים בעולם כולו, בתחום האופנועים, רכבי הפנאי, רכבי השטח וטרקטורי המשא/מיולים. הפרישה הארצית הרחבה של סניפי מטרו מאפשרת לכל אחד ולכל אחת למצוא אולם תצוגה שקל להגיע אליו, להתרשם ממגוון דגמים שמתעדכן כל העת ובנוסף ליהנות ממבצעים אטרקטיביים על כל סוגי כלי הרכב הנ"ל. גם באתר ניתן למצוא אופנועים למכירה במחירי מבצע, כשכל הזמן מוצעות אפשרויות משתלמות חדשות.
 

האופנועים של קוואסאקי

כשמחפשים אופנועים מבצעים הם הזדמנות מצוינת לרכוש דגם איכותי שתמיד חשקתם בו במחיר שהופך אותו לנגיש. קוואסאקי מייצרת אופנועים מזה למעלה מ-50 שנה ומצטיינת הן בקטגוריית אופנועי ספורט, הן בקטגוריית אופנועי השטח והן כשמדובר על אופנועי כביש (ולמעשה גם למי שמחפש אופנוע ים מלהיב כדאי להכיר את החברה היפנית שאמונה על חדשנות מתמדת).
 
דוגמה לאופנוע ספורט מעולה היא Z1000 וגם ה-NINJA650 הוא אופנוע מומלץ לחובבי האקסטרים. קוואסאקי Vulcan650 S מספק נחת רבה מאוד גם כשמחפשים רכיבה נינוחה וגם כשהמטרה היא ריגושים ואדרנלין, ולטובת רוכבים שאוהבים לכבוש שטחים מכל הסוגים מוצעים דגמים כמו KLX250 או VERSYS 650. בנוסף לאפשרות לרכוש במחיר מוזל אופנוע מבצע אחר שעשוי לסייע לכם להגיע לחוויית הרכיבה האולטימטיבית מבלי להידרש להוצאות גבוהות הוא על אביזרים.  

מקסימום הנאה גם עם רכבי השטח והעבודה

מבצעים הם הזדמנות למצוא גם רכב שטח או עבודה של המותג היפני הוותיק במחיר שאי אפשר לסרב לו. קוואסאקי מציעה מגוון רחב של דגמי טרקטור משא למכירה, וכולם בעלי רמת עבירות גבוהה, כושר תמרון מרשים, בטיחות ללא פשרות, ולא פחות חשוב, מספקים הנאה רבה במהלך ביצוע כל מטלה בכל תוואי שטח. מבצע על מיול למכירה מאפשר לכם ליהנות ממקסימום ביצועים במינימום עלות.
 

תנאי מימון מעולים וגב של חברה מובילה

עבור חובבי אופנועים מבצעים הם דרך מומלצת לזכות בחוויית רכיבה עילאית. מטרו מוטור, היבואנית של קוואסאקי בישראל, וכמי ששמה לעצמה למטרה לקדם את התרבות המוטורית בארץ, מאפשרת לכל אחד ולכל אחת להגיע לאופנוע איכותי גם כשהוא לא במבצע – בזכות תנאי מימון מעולים. למטרו גם רשת ארצית של מרכזי שירות מקצועיים.