מוקד מכירות מטרו 9930*

Adventure Tourer

אופנוע דו שימושי

אופנוע דו שימושי

כשמחפשים אופנוע דו שימושי עם ביצועים מלהיבים בשטח ורכיבה נוחה בכבישים אפשר לסמוך על קוואסאקי שתספק את הפתרון המושלם - ואכן סדרת Kawasaki Adventure Tourer כוללת כמה מהדגמים היותר איכותיים בקטגוריה זו.
אופנועים דו שימושיים זוכים לפופולריות הולכת וגדלה בשנים האחרונות. עוד ועוד ישראלים מגלים את ההנאה שברכיבה חסרת פשרות בשטחים הפתוחים מכל הסוגים, ומצד שני לא מוכנים לוותר על נסיעה חלקה גם במרחבים האורבניים, כולל למרחקים ארוכים. האדוונצ'רים של קוואסאקי מוכיחים שאופנוע יכול להיות דו שימושי באמת, וכבונוס להצטיין גם בהיבט האסתטי.
 

עולם של אופנועים דו שימושיים

למי שמחפש כניסה אופטימלית לעולם מסחרר החושים של האופנועים הדו שימושיים, מציעה קוואסאקי את ורסיס X300, אופנוע דו שימושי למתחילים.
הבייבי אדוונצ'ר מאפשר רכיבה זקופה, מגיע עם מושב נוח להפליא הן לרוכב והן למורכב, וגם הגובה שלו - 84.5 ס"מ - הופך אותו לאופציה מעולה למי שרק מתחיל לצבור ביטחון ויכולות. 40 כוחות סוס, 6 הילוכים, מערכת מתלים יעילה, שלדת פלדה חזקה וצמיגי 19 אינץ' (קדמי) ו-17 אינץ' (אחורי) מאפשרים לפתח את היכולות ולהגיע לביצועים מרשימים מאוד ביחס לגודל.
 
דגם נוסף של אופנוע דו שימושי מסדרת Kawasaki Adventure Tourer שכדאי להכיר הוא ורסיס 650. זהו אחד האופנועים המצליחים ביותר, גם בישראל וגם בחו"ל, עם מנוע טווין אמין במיוחד שמספק מקסימום כוח זמין בכל מצב, ושילוב מדויק מאוד של קשיחות וגמישות. זהו אופנוע שכיף לרכב עליו בתוך העיר ובכבישים בין עירוניים ומצד שני הוא מפתה את בעליו לצאת לשטח - ומספק מקסימום תמורה למי שנענה להזמנה.
ורסיס 1000 הוא כבר אופנוע דו שימושי מומלץ למומחים מיומנים. דגם זה הוא למעשה אופנוע מפנק מאוד ובה בעת עוצמתי בצורה יוצאת דופן. שסתומי מצערת מתקדמים מובילים לתגובה מידית לכל פעולה של הרוכב, מערכות בקרה משוכללות - ובהן בקרת החלקה, שיוט אלקטרוני ובקרת פנייה - מבטיחות נהיגה יציבה ומדויקת בכל מצב, מושב מתכוונן ומושב תומך מעניקים מקסימום נוחות גם כשרוכבים ברציפות במשך זמן רב, ואת היצירה המפוארת משלים מראה ייחודי.
 

קוואסאקי  בתנאי מימון נוחים

עם מטרו מוטור תוכלו ליהנות מכל היתרונות של האדוונצ'רים של קוואסאקי בתנאי מימון נוחים מאוד. אנשי המקצוע המנוסים שלנו יסייעו לכם לבחור נכון את הדגם האידיאלי בהתאם לשימוש הצפוי ולהעדפות שלכם. בנוסף מפעילה החברה, שהיא גם היבואנית הגדולה בארץ של כלי רכב דו גלגליים וגם אחראית במידה רבה על קידום תרבות הרכיבה, רשת ארצית של מרכזי שירות סופר מקצועיים – כך שקניית אופנוע דו שימושי במטרו מוטור היא הדרך הבטוחה ביותר להגיע ליחס עלות תועלת משתלם ביותר.