מוקד מכירות מטרו 9930*

טרקטור משא MULE

  מיול בנסיעה

  טרקטור משא של קוואסאקי

  כל כלי הרכב של קאווסאקי (KAWASAKI) מתאפיינים בניצול מיטבי של טכנולוגיות פורצות דרך, אמינות גבוהה, בטיחות ללא פשרות וביצועים יעילים במיוחד – וכך גם כל רכב מיול תוצרת החברה היפנית המוערכת. מטרו הינה היבואנית הבלעדית של קאווסאקי בישראל, ומוסיפה על כל המעלות הנ"ל גם שירות איכותי בפריסה ארצית.


  טרקטור משא לכל סוג עבודה

  • טרקטור משא הוא כלי עבודה יעיל ומשתלם נשען על עבירות מרבית, חוזק רב, יכולות נשיאה וגרירה גבוהות ועלויות תפעול ואחזקה נמוכות. דוגמה אחת לרכב שכזה מתוצרת קאווסאקי היא MULE 4010 4*4 – מיול רב שימושי עם מנוע 620 סמ"ק ושני צילינדרים אשר מתאים לעבודה בענפי החקלאות השונים, הגינון והתעשייה, וכן משמש גם כרכב סיור ואת כוחות הביטחון.
  • רכב מיול כדאי להכיר הוא 610 4*4 sx – דגם אידיאלי לעבודה במטעים בזכות הממדים הקומפקטיים וכושר התמרון המרשים. מאפיין בולט נוסף של דגם זה הוא יכולת הדילוג הקלילה גם מעל מכשולים משמעותיים ורמת ההגנה הגבוהה על כל מערכות הרכב בזכות לוחות ההחלקה.
  • מטרו מוטור מציעה עוד MULE למכירה: ה-Pro-DX. זהו טרקטור משא שעובד ועובד ועובד, בכל תוואי שטח ובכל סוג פעילות, ותמיד מספק ביצועים מקסימליים. ל-Pro-DX מנוע דיזל בנפח 993 סמ"ק עם 3 צילינדרים, היגוי חשמלי נוח, תא מטען מרווח (140 על 140) וכושר העמסה כללי של 750 ק"ג.

  יעילות מרבית, מחירים משתלמים

  מטרו  מוטור מובילה את תחום כלי הרכב התפעוליים בארץ. כשהחברה מציגה מיול למכירה תג המחיר שמוצמד אליו הוא כזה שמאפשר לכל אחד לעמוד בו, ובנוסף מוצעים פתרונות מימון נוחים ובהם טרייד אין, פריסה רחבה לתשלומים (עד 36) ומימון חוץ בנקאי בשיעור של עד 100% ממחיר הכלי. בדרך זו מובטח יחס עלות תועלת משתלם במיוחד עבור כל טרקטור משא.