מוקד מכירות מטרו 9930*

Competition

אופנוע שטח

אופנוע שטח

כשמחפשים אופנוע שטח עם ביצועים אימתניים הכתובת היא סדרת COMPETITION של קוואסאקי. גם כשהמטרה היא אופנוע אקסטרים לילדים, כזה שיאפשר להם לעוף אבל בבטחה, אפשר לסמוך על החברה היפנית הוותיקה שתספק מענה מושלם. לכל אחד מהדגמים בסדרה - KX65, KX85, KX250F, KX450F - מאפיינים משלו, ויש גם מכנה משותף: מקסימום תשומת לב לכל פרט ופרט כדי שכל רגע ורגע על האופנוע יהיו מושלמים.

 

העברת כוח חכמה, יציבות מרבית, שיכוך מדויק


תכנון אופנוע שטח מחייב היכרות מצוינת עם הצרכים של הרוכבים, וזהו גם היתרון המשמעותי ביותר של ה-KX250F וה-KX450F.
ה-KX250F הוא דוגמה מעולה לאופנוע שטח לכאורה קטן יחסית - אבל כשעולים עליו אי אפשר שלא להרגיש את העוצמה שלו. עם תפוקת כוח מרבית בכל סל"ד בזכות מפת ניהול מנוע מדויקת, בקרת זינוק, מערכת SEPARATE FUNCTION FORK וגזרה דקיקה, כל רכיבה בשטח הופכת לחוויה בלתי נשכחת.
ה-KX450F, שכבר זכה בתארים יוקרתיים, מאפשר לרוכבים מיומנים להגשים כל חלום. זהו אופנוע חדש שזכה לשדרוגים רבים בשנים האחרונות, כשבין השאר תיהנו משלדה קומפקטית, בולמים קדמיים, פיזור חום יעיל ופעולת מנוע חלקה במיוחד.

 

מקדמים את תרבות הרכיבה בשטח עבורכם


מאז שהוקמה ב-1981, פועלת מטרו מוטור כדי לעודד את תרבות הרכיבה בשטח. כיבואנית מובילה של כלים דו-גלגליים איכותיים, מציעה החברה שלל אופנועי שטח למכירה ובהם דגמי קוואסאקי הנ"ל שכבר צברו מעריצים רבים בכל העולם. הניסיון הרב מהווה בסיס לייעוץ מקצועי ולמענה מדויק לכל צורך - אופנוע שטח 125 סמ"ק, אופנוע שטח לילדים, אופנוע 125 מומלץ למי שרוצה לשלב רכיבה בשטח עם נסיעה במרחב העירוני ועוד. גם את אופנועי ה-COMPETITION - KX65, KX85, KX250F, KX450F - ניתן לרכוש במימון חוץ בנקאי נוח. אופציה נוספת היא רכישת אופנוע בתשלומים רבים, כך שסוגיית המחיר לא תהווה מכשול בפני הגשמת החלום.