מוקד מכירות מטרו 9930*

Supernaked

אופנוע כביש

אופנוע כביש

מחפשים אופנוע ספורט עם ביצועים מלהיבים שהוא גם אופנוע כביש יציב ויעיל? סדרת Z של קוואסאקי כוללת שלל דגמי סופרנייקד מרהיבי עין, בנפחי מנוע של 400 עד 1000 סמ"ק. כל אופנועי הסופרנייקד של היצרנית היפנית המוערכת מייצרים ריגושים עוצמתיים במיוחד - עוד לפני שעולים עליהם, בזכות העיצוב שמבוסס על הפילוסופיה הייחודית של קוואסאקי, ובכל רגע ורגע של רכיבה.
 

Z400, ZH2, Z900 NEW - מה האופנוע שלכם?

בחירת אופנוע כביש של קוואסאקי היא מצד אחד משימה לא פשוטה מפני שכל הדגמים מספקים תמורה מלאה לכסף וקשה לעמוד בפניהם, ומצד שני מאפשרת לכל אחד ולכל אחת למצוא את האופנוע האידיאלי עבורם.
ל-ZH2 החדש יש למשל מגדש על שהופך את הביצועים שלו לעוצרי נשימה, וגם מערכות בקרה מתקדמות שמבטיחות יציבות גבוהה, פניות בטוחות וזינוקים מדויקים. ה-Z650 מתאפיין בין השאר בשלדה קלת משקל שמייצרת התנהגות קלילה, המנוע של Z400 מגיע עם קלאץ' מחליק ומומנט שמייצר כוח גם בסל"ד נמוך, וגם בדגמים האחרים בסדרה תמצאו מערכות מהמתקדמות ביותר בעולם האופנועים.
 

קוואסאקי - בטיחות ללא פשרות

אופנוע ספורט של קוואסאקי הוא יצירת מופת מבחינות רבות: על העיצוב אין צורך להרחיב שכן ממילא אי אפשר להוריד ממנו את העיניים, תשומת הלב להיבט הארגונומי מבטיח תנוחת גוף נוחה ונינוחה, המנועים בכל הדגמים משתפים פעולה בכל סוג של רכיבה, גם כשמותחים את היכולות עד לקצה, והכי חשוב - בטיחות ללא פשרות. כבר ב-1954 ייצרה החברה היפנית הנחשבת אופנוע חדשני לאותה תקופה, ולאורך השנים הפכה למותג מוביל, בעיקר בזכות תשומת הלב לכל פרט ופרט בכל אופנוע חדש שהיא מעלה לכביש והפיתוח של אמצעי בטיחות אפקטיביים מאוד.
 

תנאי מימון נוחים ושירות מכל הלב

מטרו מוטור היא החברה המובילה בישראל בתחום כלי הרכב הדו-גלגליים מזה שנים רבות, והיבואנית הגדולה ביותר. באופן טבעי זוהי הכתובת הנכונה לכל מי שמחפש אופנוע ספורטיבי איכותי מבית קוואסאקי. כחלק מהמחויבות לקידום תרבות הרכיבה מספקת מטרו מוטור תנאי מימון נוחים במיוחד לכל מי שמבקש ליהנות משלל היתרונות של אופנוע כביש מסדרת Z. ניתן לרכוש אופנוע בתשלומים רבים, וכן על בסיס מימון חוץ בנקאי משתלם. מרכזי השירות המקצועיים אשר פרוסים בכל הארץ מבטיחים תחזוקה נכונה - ומקסימום נחת מהסופר-נייקד הנבחר לטווח ארוך במיוחד.