מוקד מכירות מטרו 9930*

מגזין

מגזין קוואסאקי

המגזין הכי מעודכן בארץ עם החדשות האחרונות בתחום האופנועים וספורט האקסטרים. מטרו מוטור חרתה על דגלה את קידום תרבות הרכיבה וכלי הרכב הדו גלגליים – ומביאה לכם מידע מקיף לגבי כל פעילות ספורטיבית בתחום, בארץ ובעולם, סקירות אופנועים, מבחני דרכים, קורסים לרוכבים שרוצים להתמקצע עוד, כתבות מהשטח ובאופן כללי כל מה שכדאי לכם לדעת על מוטו קרוס, אופנועי ים, אופנועי שטח, אופנועי כביש ושאר כלי רכב שהופכים את החיים שלנו לכיפיים הרבה יותר.
 
הרכבים הדו גלגליים המרשימים של קוואסאקי - במגזין מוקדשת באופן טבעי תשומת לב רבה לדגמי קוואסאקי. דוגמה לכך היא סקירה מקיפה ומעמיקה של אופנוע הדגל של המותג היפני הנחשב והנחשק, Z900. עוד אופנוע שזכה למבחן דרכים מקצועי במסגרת המגזין הדו גלגלי היה ה-VERSYS650, וכך גם ה-KLX250, אופנוע כביש רב תכליתי וידידותי לרוכבים. הקוראים מתעדכנים ראשונים לגבי השקת אופנועים חדשים, ובהם למשל ה-Ninja400, וזוכים באופן כללי להיכרות מעמיקה עם קוואסאקי.

לעבוד בכיף – עם רכבי השטח של המותג היפני

קוואסאקי מצטיינת גם בייצור אופנועי ים, רכבי שטח וטרקטורי משא – שזוכים אף הם לתשומת לב אצלנו גם אם מדובר על מגזין דו גלגלי. הסיבה לכך פשוטה: אופנוע הים ULTRA310 LX, רכב השטח TERYX, טרקטור משא דוגמת Mule Pro-DX וכלי הרכב האחרים בקטגוריות הנ"ל הם כאלה שפשוט אי אפשר להתעלם מהם.
 

כלי הרכב האיכותיים הנוספים של החברה

מוזמנים להמשיך להתעדכן באופן מתמיד בעזרת מגזין אופנועים מקצועי, מרתק ומעשיר מאוד. כמו כן מוזמנים להכיר באופן כללי את מטרו מוטור, החברה מספר אחת בארץ בתחום האופנועים והמקור הטוב ביותר למידע אמין בנוגע לרכיבת שטח, רכיבת כביש ומה לא בעצם.  

אירועים והשקות