מוקד מכירות מטרו 9930*
Banner

מבחני דרכים

רכיבה על אופנוע קוואסקי

חדש בארץ: מיגון גב מתנפח

10/05/2018

האפוד החדש של MOTOAIRBAG מדגם vZero, המכיל כרית אוויר ומתנפח בעת תאונה!

 

 

אביעד אברהמי

 

 

 

"ה-vZero, תוצרת Motoairbag האיטלקית, הוא אפוד הכולל כרית אוויר הנלבש בצורת תיק גב. במקרה תאונה כרית האוויר מתנפחת במהירות של 80 מילישנייה, ומציעה הגנה על הצוואר, עמוד השדרה ועצם הזנב. האפוד עומד בתקן ברמה 2 (EN 1621\4) ומספק הגנה הגבוהה פי-20 ממיגון גב סטנדרטי. ה-vZero קל ביותר ללבישה ולהסרה, ולמעשה נלבש כמו תיק גב בעל משקל קל – 800 גרם בלבד, כולל מערכת הניפוח. ה-vZero עשוי מבד קורדורה 500 לעמידות גבוהה במיוחד במקרי החלקה. הפעלת כרית האוויר מתבצעת על-ידי כבל המחובר לאופנוע."

 

 

להמשך הכתבה: לחצו כאן

 

 

למידע מלא
רכיבה על אופנוע קוואסקי

ציוד במבחן: דיבורית אינטרפון מדגם TOUR החדשה

22/05/2017

"לאינטרפון יש ליין חדש של מערכות תקשורת לקסדה (דיבוריות); לקחנו לבדיקה את דגם ה-TOUR היוקרתי"

 

 

 

מיכאל סמטנוב

 

"הפיצ'רים כוללים ויסות אוטומטי של עוצמת הקול בהתאם לרעשי הדרך, רדיו מובנה עם תחנות שמורות, שליטה בדיבורית ובהגדרות שלה באמצעות אפליקציה ופקודות קוליות, וכמובן שמיעת מוזיקה וקבלת פקודות קוליות מהווייז או כל אפליקציית GPS אחרת. עד כאן הכל סטנדרטי. בנוסף לדברים הסטנדרטיים קיימת אפשרות לשתף את הנוסע במוזיקה המושמעת בטלפון, ואפילו לשתף אותו בשיחות הטלפון עצמן. הדיבורית מתחברת לשיחה עם מרבית הדיבוריות החדשות של החברות האחרות ותומכת בעד ארבע משתתפים בשיחת אינטרקום אחת."

 

 

להמשך הכתבה: לחצו כאן

 

 

למידע מלא
רכיבה על אופנוע קוואסקי

ציוד במבחן: קסדת NOLAN N87

29/05/2017

"ה-N87 החדשה של NOLAN טוענת להיות קסדת כביש טובה ממותג מוכר אבל במחיר שפוי"

 

 

 

נמרוד ארמן

 

"חברת הקסדות האיטלקית הוותיקה NOLAN מעדכנת את הדגם הקודם של קסדת הכביש המובילה שלה, וכמו השניים הקודמים (N85 ואחריו N86) קוטפת מחמאות מכל עבר. להבדיל ממותג הספורט X-lite שבבעלותה של נולאן, הקסדות מתוצרתה מוכוונות לשימוש יום-יומי מכל הסוגים, ובין הדגמים הנושאים את שמה ניתן למצוא קסדות 3/4, נפתחות, שטח, קרוסאובר, מודולאריות, וכמובן קסדות כביש מלאות. בזו האחרונה ישנם 2 דגמים מעודכנים שהאחד מהם הוא דגם בסיסי יותר, והשני – ה-N87 – הוא כאמור הדגם היותר מתקדם ואיכותי מבין השניים."

 

 

להמשך הכתבה: לחצו כאן

 

 

למידע מלא