מוקד מכירות מטרו 9930*

סניפים

סניפי קוואסאקי

 
קוואסאקי (KAWASAKI) הוא שם נרדף למצוינות בכל התחומים שבהם פועלת החברה היפנית: אופנועים (כולל אופנועי ספורט, מוטו קרוס ושטח), רכבי פנאי (כולל אופנועי ים), טרקטורונים וטרקטורי שטח. מטרו, היבואנית של המותג בישראל, מביאה לארץ את מיטב הדגמים, כולל אלה החדשים ביותר. החברה מציעה מבחר רחב של אופנועים למכירה וכן שלל כלי רכב מהקטגוריות האחרות בהן מתמחה קוואסאקי, בתנאי מימון נוחים. למטרו גם רשת ארצית של מרכזי שירות שמתאפיינים במקצועיות ללא פשרות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של החברה היפנית.
 

אופנועים שמתאהבים בהם מיד

בין אם אתם מחפשים אופנוע כביש נוח ומהנה, בין אם אתם חושקים באופנוע שטח שלא נרתע משום מכשול ובין אם המטרה היא אופנוע ספורט – מוזמנים להיכנס לסניפי מטרו ולהתרשם ממיטב הדגמים העכשוויים, ובהם יצירות פאר כמו Ninja H2, "הטיל הירוק" ZZR1400, ה-VERSYS 650, האול-ארואונדר האולטימטיבי, חיית השטח KX250F ועוד ועוד. אנשי המקצוע בסניפים ישמחו לעזור לכם לבחור אופנוע שעונה בדיוק על הצרכים הספציפיים שלכם ואחרי נסיעת מבחן קצרה קרוב לוודאי שתתאהבו בדגם הנבחר.
 

רכבי עבודה שמספקים גם פאן

מטרו מציעה בסניפיה מספר דגמי מיול למכירה. כל מיול של קוואסאקי מיועד לסוג אחר של משימות, וישנו גם מכנה משותף נרחב: כל הכלים הם סוסי עבודה נמרצים, יעילים, אמינים וגם מהנים. בנוסף לאופציות של טרקטור משא למכירה, ניתן למצוא בסניפי מטרו טרקטורונים שמפגינים ביצועים מרשימים גם בזמן העבודה וגם כשהמטרה היא בילוי.